• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Jaki gaz obronny najlepszy dla kobiety!
Tryby wyświetlania wątku
#1
Witam,
Poradźcie mi jaki będzie najlepszy gaz obronny dla kobiety?
 
Reply
#2
To zależy ile możesz przeznaczyć pieniędzy. Według mnie na pewno jakiś nieduży. Ja mam ten zielony Cannon Anty attack 36ml.
 
Reply
#3
Ok, a jak taki gaz działa? Czego się można spodziewać? Po jakim czasie od psiknięcia działa?
 
Reply
#4
(02-04-2011, 07:37 PM)Marcel napisał(a): Ok, a jak taki gaz działa? Czego się można spodziewać? Po jakim czasie od psiknięcia działa?

Na tym filmiku najlepiej widać jak działa gaz pieprzowy. W tym przypadku jest to najzwyklejszy niemiecki KO za 15 zł


 
Reply
#5
Dzięki za linka.Ja mam ten KO. Nie wiedziałem jak działa, ale teraz już wiem Smile
 
Reply
#6
Ważne żeby umiec się posługiwać takim gazem i w sytuacji kryzysowej nie panikować tylko zachować zimną krew.Tak mi się wydaje
 
Reply
#7
Ok. Kupiłam sobie cannon ten średni 36 ml. Dzieki
 
Reply
#8
Moja żona ma w torebce właśnie Canona, nie musiała nigdy użyć, ale w razie "W" lepiej mieć przy sobie Smile
 
Reply
#9
Moim zdaniem wiele kobiet popełnia błąd kupując zbyt małe gazy np. w formie pióra. Tam jest bodajże max 15ml a to zbyt mało żeby się obronić a można tylko niepotrzebnie rozjuszyć napastnika. A co jeśli napastników jest kilku? Moim zdaniem absolutne minimum to 40 ml gazu pieprzowego.
 
Reply
#10
(04-20-2011, 04:26 PM)Torreto napisał(a): Moim zdaniem wiele kobiet popełnia błąd kupując zbyt małe gazy np. w formie pióra. Tam jest bodajże max 15ml a to zbyt mało żeby się obronić a można tylko niepotrzebnie rozjuszyć napastnika. A co jeśli napastników jest kilku? Moim zdaniem absolutne minimum to 40 ml gazu pieprzowego.

Zgadza się. Naszym zdanie również minimalna ilość to około 35-40 ml.
Jeśli chodzi o dobry gaz pieprzowy to polecamy naszą serię gazów Antybandyta Terminator. Posługują się nimi pracownicy agencji ochrony, Policja oraz służby graniczne.
http://www.antybandyta.pl/gazy-pieprzowe-c-57.html
 
Reply
#11
Ja uważam, że większość gazów jest ok tylko trzeba się nimi umiec posłużyć w sytuacji zagrożenia. Np. ja nie wyobrażam sobie jak ktoś atakuje kobiete a ta w pośpiechu szuka gazu w torebce. Dlatego na treningach obronnych zawsze mówią,żeby nosić gaz pod ręką, aby łatwo go było wyciągnąć. Wiadomo, że do kieszeni nie schowamy gazu powyżej 50 ml, a znowu gazy poniżej 30 ml nie bardzo moga być skuteczne. Podsumowując, ja swojej kobiecie kupiłem gaz 50 ml i kazałem jej przed lustrem uczyć się wyciągania go z kieszeni. Wiadomo trening czyni mistrza, żeby potem jak przyjdzie co do czego to nie było zaskoczenia. I tak polecam wszystkim paniom zrobić.
Pozdrwiam
 
Reply
#12
Pod wypowiedzią użytkownika Sebax podpisujemy sie wszystkimi koniczynami.
Zarejestruj się na naszym forum, a otrzymasz kupon rabatowy -5% na zakupy w naszych sklepach http://www.antybandyta.pl oraz http://www.bestgun.pl

Zapraszamy
 
Reply
#13
Star 
Witam was. Proszę o pomoc w wyborze najskuteczniejszego gazu pieprzowego. Nie ma dla mnie znaczenia cena, po prostu szukam czegoś najlepszego.

z góry dziękuję
Aliona
 
Reply
#14
Skoro ma być najlepszy to http://www.antybandyta.pl/gaz-pieprzowy-...p-400.html lub amerykański Fox Labs
http://www.antybandyta.pl/gaz-pieprzowy-...p-539.html
Zarejestruj się na naszym forum, a otrzymasz kupon rabatowy -5% na zakupy w naszych sklepach http://www.antybandyta.pl oraz http://www.bestgun.pl

Zapraszamy
 
Reply
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości