Kod rabatowy -5% na zakupy w sklepie Antybandyta.pl - "forum989" x

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Paralizator ESP Scorpy Max
#1

Witam,
Muszę kupić sobie paralizator. Szukałem właśnie jakiś dobrych i znalazłem firme ESP z Czech, która robi paralizatory. Interesuje mnie model Scorpy Max. Czy może ktoś używał tego modelu. Czy jest skuteczny? Na ile skuteczny jest gaz zamontowany w tym paralizatorze. Jak gaz sprawuje się przy ujemnych temperaturach? Przez ile warstw ubrań działa taki paralizator? Jak długo muszę trzymać go przy napastniku żeby go powalić? Jak długo pracuje na bateriach? Wiem troche dużo pytań ale jak już coś kupuje to chce wiedzieć. Pozdrawiam
Odpowiedz
#2

Ja mam Scorpiego od roku. Nie byłbym sobą gdybym go nie przetestował i tak jeśli chodzi o ile warstw ubrań to ja miałem na sobie 6 warstw i w tym kurtkę skórzaną i mocno mnie trzepnęło a dotknąłem tylko na ułameczek sekundy. Gaz nie wiem jak działa bo nie psikałem ale podobno działa dobrze bo ma duże stężenie OC -10%. Żeby powalić napastnika wystarczą 2 sekundy. Ja mam w nim zamontowane dedytkowane baterie Energizer Industrial i cały czas chodzi, średni oraz w tygodniu sprawdzam czy działa i troche strasze żoneSmile
Ogolnie paralizator jak najbardziej godny polecania. Teraz chyba nawet masz jakąś promocje na Antybandycie
Odpowiedz


Skocz do: