Kod rabatowy -5% na zakupy w sklepie Antybandyta.pl - "forum989" x

Ankieta: Co lepiej kupić Pest Reject czy KEMO m175? - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Pest Reject
0%
0
0%
Kemo m175
100.00%
5
100.00%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co jest lepiej kupić Kemo M175 czy Pest Reject?
#1

Doradźcie mi coś co mam kupić żeby pozbyć się myszy. W telewizji widziałem Pest Reject. Na reklamie wszystko super wygląda ale nie wiem jak w rzeczywistości?? A może lepiej kupic niemiecki odstraszacz KEMO m175? Poradźcie coś
Odpowiedz
#2

Daruj sobie gówno z TV. Jeśli mas zkupić to kup se te Kemo, ja tez się przymierzam i dobrze gdyby ktoś sie wypowiedział co ma to ustrojstwo

Daruj sobie gówno z TV. Jeśli mas zkupić to kup se te Kemo, ja tez się przymierzam i dobrze gdyby ktoś sie wypowiedział co ma to ustrojstwo
Odpowiedz
#3

O wiele lepiej zrobisz kupując Kemo. Ja akurat mam model FG022 i jestem bardzo zadowolony. Teraz przybierzam się do kupienia tego m069 bo nie mogę sobie poradzić z kretami na działce, ale jak m069 działa jak fg022 to jestem raczej spokojny.
Odpowiedz
#4

Proszę Cię. Pest Reject koszt zakupu w Chinach to jeden dolar i teraz się zastanów jak urządzenie ma działać. To kit i nabijanie ludzi w butelkę. Nie kupuj tego bo wywalisz kase w błoto. Zresztą zobacz sobie na youtube
Odpowiedz
#5

Mamy pierwsze odzewy od naszych klientów, że Kemo M175 jest skutecznym odstraszaczem. Sprzedaliśmy już kilkaset sztuk tego modelu. Czekamy również na Wasze opinie tutaj na forum

Kupon rabatowy -5% na zakupy w naszych sklepach http://www.antybandyta.pl - "forum989"
Odpowiedz
#6

Ja mam ten http://www.antybandyta.pl/ultradzwiekowy...p-293.html służy mi nie tylko na myszy ale i kuny na strychu
Odpowiedz
#7

Z odstraszaczami ultradźwiękowymi to jest tak, że nie działają na wszystkie gryzonie. Jeżeli np. myszy mają swoje małe, które karmią to nie uciekną przed odstraszaczem, bo będą pilnowały potomstwa. Odstraszacze ultradźwiękowe mają tylko za zadanie uprzykrzać życie, ale instynkt macierzyński jest zbyt silny żeby taka mysz zostawiła swoje małe. Więc moja rada to kupić odstraszacz wtedy zanim się rozmnożą
Odpowiedz


Skocz do: